HomeRealizowane projektyMoje gimnazjum

Moje gimnazjum - moja przyszłość

Projekt "Moje gimnazjum - moja przyszłość - regionalny program wyrównywania szans edukacyjnych uczniów gimnazjów z obszarów wiejskich i małych miast w zakresie umiejętności matematyczno - przyrodniczych". Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt skierowany jest do uczniów drugiej klasy gimnazjum. W ramach realizacji projektu zaplanowano realizację dodatkowych zajęć z matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii, czyli z przedmiotów, z których uczniowie klas III zdają egzaminy kończące edukację gimnazjalną.

Realizacja zajęć dodatkowych rozpoczęła się od września 2010 roku i będzie trwała do marca 2012 roku.

Projekt realizowany jest przez z Panią Grażynę Kozar, która prowadzi zajęcia z matematyki i fizyki oraz Panią Lidię Safader- Nędzusiak, która prowadzi zajęcia z chemii, biologii i geografii.

Uczniowie klasy II gimnazjum uczestniczący w projekcie:

1. Ciesielski Krystian
  2. Dopierała Piotr
  3. Gronkiewicz Alicja
  4. Kalinowska Aleksandra
  5. Kondras Adam
  6. Ludwicka Judyta
  7. Matelak Marcin
  8. Matelak Tomasz
  9. Piaseczna Iwona
  10. Wilgos Daria

Pobierz:

Poprawiono: piątek, 26, październik 2012 08:38

Nauka w las nie wiezie, a z lasu wyprowadza.