Podaruj nam 1%

HomeRealizowane projektyPodniesienie jakości pracy oddziału przedszkolnego

Jedyni w województwie

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „RAZEM" w Korlinie z dniem 1 marca 2014 roku rozpoczęło realizację projektu pn.: „Podniesienie jakości pracy oddziału przedszkolnego w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie", który jest w całości finansowany z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach Priorytetu IX, Poddziałania 9.1.1.

Dzięki realizacji projektu oddział przedszkolny zostanie przygotowany do przyjęcia dzieci w wieku przedszkolnym zgodnie z koncepcją resortu edukacji. Koncepcja ta zobowiązuje do zapewnienia wszystkim dzieciom cztero- i trzy- letnim możliwości realizacji wychowania przedszkolnego stopniowo od września 2015 roku.

W ramach realizacji projektu zaplanowano organizację placu zabaw dla dzieci najmłodszych, poprawienie warunków sanitarnych w oddziale przedszkolnym, uzupełnienie wyposażenia oddziału w potrzebne meble, zabawki, artykuły plastyczne oraz pomoce dydaktyczne. Dzięki realizacji projektu maluchy już od najmłodszych lat będą mogły mieć prowadzone zajęcia z wykorzystaniem m.in. tablicy interaktywnej. Nowy telewizor, podręczne ksero i komputer ułatwią pracę nauczycieli realizujących zajęcia. Na realizację tego zadania stowarzyszenie pozyskało 87 200 zł środków z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Warto zaznaczyć, że Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „RAZEM" w Korlinie jest jedynym w województwie stowarzyszeniem samodzielnie realizującym powyższy projekt.

Poprawiono: poniedziałek, 03, marzec 2014 11:54

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates