HomeRealizowane projektyZ przyrodą za pan brat

Korlino - „Z przyrodą za pan brat” z Bankiem Dziecięcych Uśmiechów

2-5mBardzo ucieszyła nas wiadomość, że pomysł zgłoszony do konkursu grantowego Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. zyskał uznanie komisji konkursowej i uzyskał dofinansowanie w kwocie 3400 zł na realizację projektu „Z przyrodą za pan brat".

W ramach projektu Panie Anna Dąbrowska i Małgorzata Korowajczyk założyły realizację następujących działań:

• wycieczkę kolejową do Gdańska, podczas której uczestnicy zwiedzą zoo, fokarium, będą płynąć tramwajem wodnym,
  • wycieczkę autokarową do „Bocianiego Gniazda"
  • wycieczkę rowerową po najbliższej okolicy
  • oraz spotkania z myśliwym i ornitologiem.

Dzięki pozyskanym środkom uczniowie z klas I-III Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie zyskają nowe doświadczenia, poznają różne formy podróżowania, atrakcyjnie i pożytecznie spędzą czas.

Umowa darowizny została już podpisana, a realizacja projektu rozpocznie się w lutym 2014 roku.

Poprawiono: piątek, 24, styczeń 2014 10:11

U nauk korzenie gorzkie, ale owoce słodkie.