HomeUKS JantarPodsumowanie 2012

Podsumowanie działalności UKS JANTAR KORLINO za rok 2012

Program organizacji sekcji piłki nożnej  był realizowany od stycznia do grudnia 2012 roku. Treningi były organizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. Każdy trening trwał ok. 2 godziny. W zajęciach brały udział dzieci z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie oraz dzieci z Zespołu Szkół  w Jarosławcu.

Piłkarska Liga Bałtyku

Dzięki systematycznym treningom uczestnicy zajęć zdobyli na tyle dużo umiejętności, że mogli wziąć udział w lokalnych rozgrywkach piłkarskich. Tym samym UKS JANTAR we współpracy z Zespołem Szkół w Jarosławcu zorganizował I Majowy Turniej Piłki Nożnej- Piłkarska Majówka 2012. Następnie we wrześniu 2012 roku sekcja piłkarska została włączona do Bałtyckiej Ligii Piłkarskiej, w ramach której w listopadzie 2012 roku na sali sportowej w Postominie zorganizowane zostały zawody piłki nożnej. Regularne treningi były prowadzone do końca roku kalendarzowego 2012.

Turniej w Postominie

Poprawiono: wtorek, 05, marzec 2013 14:25

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel