Podaruj nam 1%

HomeZSS KorlinoHistoria - pracownicy

Pracownicy szkoły

KIEROWNICY / DYREKTORZY

1. Władysław Szalewski od 4.IX.1945- 31VII.1949
2. Julian Kostępski 1.IX.1949 - (?)
3. Marian Skoczyński: (?) -31VII.1955
4. Stanisława Pałdyna: 1.IX.1954 - 1.IX.1955
5. Michał Nędza: 1.IX.1957- 31.VIII.1964
6. Benedykt Kręciszewski:1.IX.1964- 1.II.1965
7. Henryk Rogowski: .VI.1965 - 31.VIII.1966
8. Lech Jarzębiński: 1.IX.1966 - 31.VIII.1970
9. Ewaryst Różyński: 1.IX.1970 - 31.VIII.1987
10. Mieczysław Kułakowski: 1.IX.1987 - 30.XI. 1999
11. Zbigniew Mielczarski: 1.XII.1998 -29 II 2008

NAUCZYCIELE

1. Władysław Szalewski 4.IX.1945 - 31VII.1949
2. Waleria Borkowska 3.XI.1946- czerwiec 1947
3. Alfons Dorawa 1.IX.1947r.- 23.XII.1947
4. Julian Kostępski 15.I.1947 - (?)
5. Chyłkowski Mieczysław - 1.IX. 1948r. - 31.VIII.1950
6. Merszow- Kostępska Zofia(?): 1.IX.1949-
7. Padwąż Stanisława(?): 1.IX.1949-
8. Leontyna Kaczmarkowa: 1.IX.1950- 8.IX.1950r.
9. Stanisława Oporska: XII.1950 - III.1951
10. Bajno Ryszard:III.1950 - (?)
11. Marianna Langiewicz (?)- (?)
12. Michał Nędza: (?)- do 1954 i 1.IX.1957- 31.VIII.1964
13. Stanisława Pałdyna 1.IX.1954- 31.VIII.1955
14. Rozalia Dzięcioł: (?)- 31.VII.1955
15. Maria Sergiel: 1.IX.1955 - 31.VIII.1956
16. Stanisława Głąbińska: 1.IX.1955
17. Barbara Kołodziejczyk- Kublik:1.IX.1955- 31.VIII.1959
18. Stanisława Nędza: 1.IX.1957- 31.VIII.1964
19. Stanisława Bober: (?) 1957- 31.VIII.1964
20. Józef Bogdziel: 1.IX.1959- 31.VIII.1962
21. Edmund Zgrzebski: 1.IX.1962- 11.III.1963
22. Barbara Kowalska- Drabik: 1.IX.1963 -
23. Agnieszka Solarczyk: 1.IX.1963- 31.VIII.1967
24. Alicja Zgrzebska: 1.IX. 1962- 31.VIII.1963
25. Maria Kowgan- Andrzejewska: 1.IX. 1963
26. Benedykt Kręciszewski:1.IX.1964 - 1.II.1965
27. Henryk Rogowski:1.IX.1964 - 1.VIII.1966
28. Kazimierz Andrzejewski:1.IX.1964 - 31.VIII.1966
29. Krystyna Gniot:1.IX.1965 - 31.VIII.1966
30. Józef Sułek: 1.IX.1965 - 31.VIII.1966
31. Maria Różyńska: 1.IX.1966 - 11.XII.1972
32. Lech Jarzębiński: 1.IX.1966 - 31.VIII.1970 i od 22.XI.1974 -
33. Janina Jarzębińska: 1.IX.1966 - 31.VIII.1970
34. Stanisława Knap: 1.IX.1966 - 31.VIII.1967
35. Kazimierz Klich: 1.IX.1967 - 31.VIII.1969
36. Tolisław Nuszkiewicz: 1.IX.1967 - 31.VIII.1968
37. T. Małecka: 1.IX.1968 - XI. 1968
38. Seweryna Mikołajczyk XI. 1968 - 31.VIII.1970
39. Anna Staszkiewicz: 1.IX.1969 - 31.VIII.1970
40. Ewaryst Różyński: 1.IX.1970 - 31.VIII.1989
41. Leopold Pietrzyk: 1.IX.1970 - 31.VIII.1971
42. Andrzej Altmajer: 1.IX.1970 - 29.VIII.1972
43. Andrzej Suchański: 1.IX.1971 - 31.VIII.1973
44. Anna Suchańska: 1.IX.1971 - III. 1972 i od 29.VIII.1972 - (?) 1973
45. Izabela Rolewska: 29.IX.1971 - 11.XII. 1972
46. Alina Matusiak: 14.III.1972 - 31.VIII.1973
47. Alina Pacak: 1. IX.1972 - 14.X.1999
48. Mieczysław Graś: 1.IX.1972 - 12.III.1972
49. Zuzanna Kubicka-:Lenckowska 1.IX.1973 - 10.II.1977
50. Krystyna Gębura: 1.IX.1973 - 31.VIII. 1975
51. Teresa Nasiadko: 17.I.1974 - 10.II.1977
52. Stanisław Niemiec: 1.IX.1975 - 1.X.1986
53. Elżbieta Zosiuk:1.IX.1977 - 31.VIII.1984
54. Lidia Wrotniak: 1.IX.1977 - 20.VIII.1980
55. Kazimierz Hoffman: 21.VIII.1978 - 31.VIII.1982
56. Sylwia (Bronisława) Krap: 20.VIII.1980 - 31.VIII.1987
57. Teresa Pluta: 1.IX.1980 - 31.VIII.1981
58. Grażyna Kozar: 1.IX.1982- 31 VIII 2008
59. Maria Gajos: 29.IX.1982 - 31.VIII.1986
60. Ewa Janiec- Kuzimińska: 1.VIII.1983 - 1.X.1986
61. Barbara Kwiatek: 1.IX.1986-31 VIII 2008
62. Jacek Kwiatek: 1.IX.1986 - 31.VIII.1993
63. Ewa Kulczak- Leśniewska: 1.IX.1986 - 31 VIII 2007
64. Mieczysław Kułakowski: 1.IX.1987 - 30.XI. 1999
65. Lidia Safader-Nędzusiak: 1.IX.1987-31 VIII 2008
66. Małgorzata Banasiak:1.IX.1988-31 VIII 2008
67. Aleksandra Łosińska: 1.IX.1988 - (?)1990
68. Zofia Niewińska: 1.IX.1988 - (?)1990, 1.IX.1992 - 31.VIII.1993
69. Bogdan Niewiński: 1.IX.1989 - 31.VIII.1990
70. Tomasz Drzazga: 25.IX.1990 - 31.VIII.1992
71. ks. Henryk Urzykowski: 25.IX.1990 - (?) 1992
72. Jadwiga Michalak: 1.III.1991- 31.08.2006
73. Marek Nędzusiak:18.IV.1991 - 31.VIII.2001
74. Bożena Sowińska: 24.IX.1992 -31 VIII 2008
75. Jolanta Giczewska: 12.X.1992 -31 VIII 2008
76. Andrzej Wypych: 12..X.1992 - 31.VIII.1993
77. Barbara Ansel: 1.IX.1993 -31 VIII 2008
78. Natasza Siemachina: 13.III.1995 - 5.IV.1995
79. Justyna Ryszka- Tomczyk: 29.III.1995 - 31.VIII.2002
80. Monika Meresińska: 6.IV.1994 - 31.VIII.1995
81. Edyta Kędzierska: 1.IX.1996 - 1.XI.1998
82. Zbigniew Mielczarski: 1.IX.1997 - 29 II 2008
83. Piotr Paszkowiak: 1.IX.1997 - 31.VIII.1998

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI

1. Helena Wrzesień:(?) - (?)
2. Genowefa Pietrzyk: (?) - (?)
3. Halina Dobrzyńska 15.XI.1974 - VII 1991
4. Tadeusz Wrzesień -
5. Antoni Lachowicz - (?) - 31.III.1993
6. Teresa Kułakowska: 1.IX.1990- 31 VIII 2008
7. Jasińska Małgorzata: 16.VIII.1992 -31 VIII 2008
8. Ryszard Skrzeczkowski: 1.IV.1993 -31 VIII 2008
9. Bożena Sowińska: 1.X.1993 - 30.X. 1995
10. Magdalena Walczak: 2.XI.1995 - 31.VIII.1996
11. Grażyna Szada: 2.VIII.1996 - 05 IV 2006
12. Renata Skrzeczkowska: 2.IX.1996 -31 VIII 2008
13. Edyta Drapała: 1.IX.2003 -31 VIII 2008

PRZEWODNICZĄCY KOŁA OPIEKI RODZICIELSKIEJ / KOMITETU RODZICIELSKIEGO / RADY RODZICÓW

1. Pomiarecka: XI 1945r.
2. Antoni Lachowicz: (?) - (?)
3. Andrzejewski K. (?) - (?)
4. Stanisław Walczak - (?) - (?)
5. Barbara Masłyk (?)- 1.X.1985
6. Norbert Borucki: 1.X.1985
7. Andrzej Berliński - (?) - (?)
8. Stanisława Krajewska: (?) - 31.VIII. 2003
9. Władysław Wrzesień: 1.IX.2003 -IX 2005
10. Frańczak Iwona IX 2005-X 2007
11. Szymańska Katarzyna XI 2007-VIII 2008

SPONSORZY SZKOŁY NA PRZESTRZENI 60 LAT:

1. Agencja Mienia Gminnego i Spraw Publicznych w Postominie
2. Bank Spółdzielczy w Ustce o/ w Postominie
3. Gospodarstwo Hodowli Zarodowej w Królewie.
4. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie.
5. Jednostka Wojskowa w Wicku Morskim
6. Koło Łowieckie " Bałtyk"
7. Koło Łowieckie "Cyranka"
8. LAMINOPOL ze Słupska.
9. NOZ w Jarosławcu
10. Pani Beata Przybyszewska z Marszewa
11. Państwo Barbara i Norbert Boruccy z Łącka
12. Państwo Janina i Roman Tama z Jarosławca.
13. Państwo Beata i Dariusz Jurzyk ze Sławna
14. Państwo Sabina i Czesław Orłowscy ze Sławna
15. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Naćmierzu
16. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łącku
17. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Koszalinie
18. Wspólnota Polska" w Koszalinie
19. Zakład Ceramiki Budowlanej w Kłośniku
20. Zakład KRONOSPAN w Szczecinku
21. Zespół Szkół w Szczecinku
22.Księgi pamiątkowej z lat 1993 - 1997

Poprawiono: piątek, 26, październik 2012 08:17

Cytat dnia

Nauka w las nie wiezie, a z lasu wyprowadza.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates