HomeMecz z Energią!

Mecz z Energią!

czarni 10Uczniowie, nauczyciele i osoby z grona społeczności szkolnej z Korlina zostali zaproszeni na mecz przez drużynę Energa Czarni Słupsk, który rozgrywany był w Słupskiej Hali Gryfia w dniu 31.10.2015 r. Sobotni mecz koszykówki pomiędzy zespołem Energa Czarni z Siarką Tarnobrzeg okazał się porywającym widowiskiem sportowym, zapadającym głęboko w pamięci. Piorunujące wrażenie na uczestnikach zrobiły dynamiczne akcje w wykonaniu zawodników drużyny gospodarzy.

Młodzi kibice ze Szkoły w Korlinie żywiołowo kibicowali znakomitej drużynie koszykarskiej z Pomorza, końcowy wynik meczu okazał się wysoko wygrany przez zespół Energii Czarni nad Siarką Tarnobrzeg. Dowodem wdzięczności zespołu Czarnych za nasze kibicowanie jest zamieszczony pochwalny wpis o naszych kibicach na stronie internetowej zespołu. Dzięki takim wyjazdom dzieci poznają zasady gry w koszykówkę, uczą się jak aktywnie i interesująco spędzać czas wolny, uczą się tolerancji aktywnego i kulturalnego kibicowania a tak, że gry duchu fair-play.

Dużą frajdę sprawiła również uczestnikom wycieczki wizyta w restauracji McDonald's gdzie czekały na nas pyszne przekąski serwowane przez miłą obsługę restauracji. Pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzy wracaliśmy do domu.

Skomentował
Ireneusz Topoliński kierownik wycieczki

czarni

Na ten temat pisze również portal Energa Czarni: http://www.energa-czarni.pl/home/nowi-fani-z-korlina/