HomePasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika

pasowanie 5W dniu 06 listopada 2015r. pierwszoklasiści z Korlina zostali pasowani przez p. Lidię Safader – Nędzusiak na pełnoprawnych czytelników biblioteki szkolnej przy Zespole Szkół Społecznych w Korlinie. Zanim jednak to nastąpiło pani Lidia zapoznała dzieci z zasadami obowiązującymi w bibliotece.

Uczniowie wiedzą jak należy się w tym miejscu zachowywać, jak dbać o wypożyczane książeczki, a także w jaki sposób mogą wypożyczać ulubione lektury.

Pierwszoklasiści z uwagą słuchali pani, za co zostali pasowani na czytelników biblioteki i mogli wziąć do domu pierwsze książki. Na koniec spotkania otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Z uśmiechem wyszli z biblioteki, ciesząc się, że mogą już do niej wracać, kiedy tylko mają ochotę.

pasowanie