Home100% sukces

100% sukces

ara 3Wzorem lat poprzednich, także i w tym roku, utalentowani wokaliści wzięli udział w IX Gminnym Przeglądzie Amatorskiego Ruchu Artystycznego – Postomino 2016.

W kategorii – piosenka dziecięca, reprezentowała naszą szkołę Wiktoria Kondras. Czarująco wyśpiewała II miejsce interpretując utwory: „Modelka" Ewy Farny oraz „Dziki kot" do muzyki Jarosława Piątkowskiego.

W kategorii – muzyczne zespoły estradowe i soliści swoje nieprzeciętne umiejętności wokalne pokazali: zespół wokalny „Metamorfoza" oraz solistka Małgorzata Kołodziejczyk. Zespół wokalny zachwycił zebraną publiczność wykonaniem utworów: „Jedyne co mam" zespołu „Czerwony tulipan" i „Quo vadis Domine" Michała Bajora. Trafnie dobrany repertuar, ciekawe opracowanie muzyczne, a także perfekcyjne wykonanie (emisja głosu, dykcja) wzbudziło zachwyt zebranej publiczności oraz jury, które nagrodziło wokalistów I miejscem.

Małgorzata Kołodziejczyk, uczennica klasy III gimnazjum, wyśpiewała I miejsce brawurowym wykonaniem utworów: „ List" Edyty Górniak i „Pogoda ducha" Hanny Banaszak.

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Wiktoria Kondras, Małgorzata Kołodziejczyk i zespół wokalny „Metamorfoza", którzy wystąpią 7 maja tego roku w Darłowie ( kino „Bajka").

Gratulujemy tak wspaniałych sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych przeglądach.

Opiekun: Barbara Ansel

ara 1