HomeIII Gminny Konkurs Przyrodniczy

III Gminny Konkurs Przyrodniczy

przyroda 1W piątek, 13 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy ,,Z przyrodą za pan brat". Do konkursu zgłosiły się wszystkie szkoły z gminy Postomino. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym testem w części teoretycznej, jak również stawić czoła części praktycznej, która okazała się niezwykle kreatywną zabawą. Rywalizacja była ogromna, pomiędzy poszczególnymi szkołami były niewielkie różnice w punktacji.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: miejsce piąte – Zespół Szkół w Pieszczu, miejsce czwarte – Szkoła Podstawowa w Staniewicach, miejsce trzecie – Zespół Szkół w Jarosławcu, miejsce drugie – Zespół Szkół w Postominie, miejsce pierwsze – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie. Naszą drużynę, składającą się z uczniów klasy I,II,III reprezentowali: Aleksander Czernikowski, Patryk Jankowski, Anastazja Czernikowska. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Małgorzata Korowajczyk, Anna Dąbrowska

przyroda