HomePierwsze kroki do kariery piłkarskiej?

Pierwsze kroki do kariery piłkarskiej?

foto 1Fascynacja grą w piłkę nożną jest ogromna i nieustająca. Nasza Szkoła od kilku lat uczestniczy w Ogólnopolskim Turnieju pod nazwą „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W tym roku również wzięliśmy udział w tym turnieju w jego XVII edycji. Nasza Szkoła występuje tutaj w dwóch kategoriach tzw. kategorii U10 oraz U12.

Dnia 3 listopada 2016r. w Wrześnicy został rozegrany Turniej o Puchar Tymbarku na szczeblu powiatu sławieńskiego naszą szkołę reprezentowały dzieci w kategorii U10 z klas II i III Szkoły Podstawowej. Maluchy dzielnie się spisały mimo niepomyślnego wyniku zajęliśmy III miejsce w turnieju. Serdeczne podziękowania dla Pań Marii Lech-Szajner i Pani Edyty Stachowskiej za opiekę nad dziećmi na turnieju. Poniżej przedstawiam listę młodych dzielnych zawodników ze Szkoły w Korlinie.

1. Fabian Banasik
2. Marcel Pasternak
3. Miłosz Stachowski
4. Artur Staszczak
5. Jakub Winiarski
6. Wiktor Winiarski
7. Maja Włodarczyk

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
Trener drużyny Ireneusz Topoliński