HomeNasi recytatorzy najlepsi w powiecie!

Nasi recytatorzy najlepsi w powiecie!

DSC 0273-1024x648W sobotę, 11 marca w Sławieńskim Domu Kultury odbył się finał etapu powiatowego ,,Małego Konkursu Recytatorskiego" organizowanego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu gminnego: Miłosz Stachowski, Maja Włodarczyk, Anastazja Czernikowska, Wiktoria Kondras, Wiktoria Czernikowska. Recytatorzy zaprezentowali się przed publicznością w dwóch wybranych utworach, na scenie wystąpiło łącznie 28 młodych artystów. Konkurencja była ogromna, poziom niezwykle wyrównany.

Sobotni konkurs, który był zarazem przepustką do etapu wojewódzkiego, okazał się dla nas bardzo owocny. Nasi uczniowie zdobyli w nim dwa czołowe miejsca, na trzy możliwe. Niebawem, bo już w kwietniu, swoje zdolności krasomówcze zaprezentują w Szczecinie Wiktoria Kondras z klasy VI oraz Maja Włodarczyk z klasy trzeciej. Szczególnym wyróżnieniem komisja uhonorowała naszego najmłodszego recytatora Miłosza Stachowskiego oraz uczennicę klasy II gimnazjum Wiktorię Czernikowską. Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

E. Stachowska, M. Korowajczyk

DSC 0273-1024x648