Podaruj nam 1%

HomeWolontariusze z Korlina w sławieńskim szpitalu

Wolontariusze z Korlina w sławieńskim szpitalu

2017-06-27 14.40.23Bieżacy rok szkolny obfitował w różne działania korlińskich wolontariuszy. Braliśmy udział w zbiórce chusteczek na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla dzieci, angażowaliśmy się w akcje darłowskiego hospicjum. W grudniu zbieraliśmy fundusze na zakup paczek dla dzieci z darłowskiego Domu Dziecka. Z myślą o dzieciach, którym przyjdzie spędzać wakacje w sławieńskim szpitalu zebraliśmy wszelkiego rodzaju artykuły plastyczne, kolorowanki, książeczki, puzzle, aby uprzyjemnić im pobyt w szpitalu.

Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się wywołać uśmiech na twarzach dzieci.

opiekun Małgorzata Korowajczyk

2017-06-27 14.42.09

2017-06-27 14.40.23

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates