Podaruj nam 1%

HomeAwans zawodowy - „Per aspera ad astra”

Awans zawodowy - „Per aspera ad astra”

Resized 20170912 124521 150521526817712 września 2017 roku w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Akceptację Komisji Kwalifikacyjnej uzyskało 129 nauczycieli szkół, placówek oświatowych z powiatów: białogardzkiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego i świdwińskiego. Akty nadania stopnia awansu zawodowego wręczył nauczycielom Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień.

Wielkim wyróżnieniem dla Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie była propozycja pani dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie Izabeli Karlińskiej- Ćwięka złożona pani Edycie Stachowskiej, polonistce uczącej w naszej szkole, która również odbierała akt mianowania, aby w imieniu wszystkich uczestników podziękowała organizatorom uroczystości. Zaufanie, którym została obdarzona pani Edyta, było wynikiem spotkania obu pań, podczas ewaluacji zewnętrznej w 2016 r. Wówczas pani dyrektor była obserwatorem lekcji prowadzonej przez naszą polonistkę, lekcji, jak się okazało, wyjątkowej.

Resized 20170912 125444 1505215247959

Pani Stachowska w swoim wystąpieniu podziękowała w imieniu wszystkich zebranych tego dnia nauczycieli za przepiękną uroczystość, wystąpienia, czarującą muzykę. Podkreśliła, że uśmiech dziecka oraz docenianie trudnej pracy pedagogów jest największym podziękowaniem. Na koniec dodała, że o drodze do awansu można by powiedzieć „Per aspera ad astra"- przez ciernie do gwiazd, ale warto było, by móc przeżyć to, co przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Koszalinie przygotowali, by ten dzień w pamięci wszystkich nauczycieli jawił się zawsze jako wyjątkowy.

Resized 20170912 124521 1505215268177

Wystąpienie pani Edyty traktuję jako ogromny zaszczyt i dumę, że to właśnie ona- nauczyciel Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie- została obdarzona tak wielkim zaufaniem. I- choć był to debiut przed tak obszernym audytorium- poradziła sobie bardzo dobrze, o czym świadczyły słowa uznania.
Pani Edyta jest pierwszym nauczycielem, który drogę do awansu na najwyższy szczebel pokonał w naszej społecznej szkole. Cieszy to tym bardziej, że Zespół Szkół Społecznych w Korlinie obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia.

Dyrektor ZSS

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates