Podaruj nam 1%

HomeBajki nie tylko w tv

Bajki nie tylko w tv

zdjecie 1Dnia 5X br. dzieci z przedszkola, zerówki i klas I i II, dzięki programowi „Inicjatywy kulturalne Korlina i okolic" dofinansowanego przez Urząd Gminy Postomino, miały zorganizowany wyjazd do usteckiego kina „Delfin" na projekcję bajek z serii „Agatka". Każdy film opowiadał o innej przygodzie kilkuletniej dziewczynki o imieniu Agatka i jej chomiku Cyrylu.

Dzieci mogły zobaczyć akcję rozpoczynającą i kończącą się w świecie umownie rzeczywistym, ale właściwa część opowieści przedstawiała to, co dzieje się w świecie wyobraźni głównej bohaterki. Bajki ukazały dzieciom jak bogaty może być świat wyobraźni innych osób.

Wychowawca OP
Barbara Kwiatek

zdjecie 1

zdjecie 2

zdjecie 3

zdjecie 4

zdjecie 5

zdjecie 6

zdjecie 7

Cytat dnia

Pamiętajcie wszyscy młodzi, co kto umie, nie zaszkodzi.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates