Podaruj nam 1%

HomeSzkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej klas I-III

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej klas I-III

konkurs 7Dnia 6 listopada odbył się szkolny konkurs pieśni patriotycznej w klasach I-III. Do rywalizacji przystąpiło 10 uczestników, każdy zaprezentował się z innym utworem. Zwycięzca otrzymał kwalifikacje do Powiatowego Konkursu w Kopnicy. Jury miało trudności z podjęciem decyzji. I tak miejsce trzecie zajął Fabian Banasik, drugie Samanta Pasternak, podium należało do Miłosza Stachowskiego, który będzie reprezentował naszą szkołę 22 listopada w Kopnicy. Poniżej fotorelacja z konkursu.

B. Ansel, A. Dąbrowska, M. Korowajczyk

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

Cytat dnia

Pamiętajcie wszyscy młodzi, co kto umie, nie zaszkodzi.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates