Podaruj nam 1%

HomeŚniadanie daje moc

Śniadanie daje moc

foto 1Dnia 8 listopada jak co roku uczniowie klas I-III dołączyli do ogólnopolskiego programu ,,Śniadanie daje moc". Akcja ma na celu uświadomienie dzieciom, że najważniejszym posiłkiem dnia jest właśnie śniadanie. Zanim uczniowie przystąpili do przygotowywania posiłku wzięli udział w pogadance na temat wartości odżywczych poszczególnych grup produktów żywieniowych. Efektem działań były pyszne i zdrowe kanapeczki. Fotorelacja z wydarzenia poniżej.

A. Dąbrowska, B. Ansel, M. Korowajczyk

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

Cytat dnia

Pamiętajcie wszyscy młodzi, co kto umie, nie zaszkodzi.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates