Podaruj nam 1%

HomeDzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

db1422 stycznia w Społecznym Przedszkolu w Korlinie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci zaśpiewały swoje ulubione piosenki oraz powiedziały wierszyki. Na zakończenie części artystycznej wspólnie zatańczyliśmy walc dla Babci i Dziadka.

Następnie wnuczęta wręczyły Babciom własnoręcznie wykonane kwiaty z papieru, a każdy z zaproszonych gości otrzymał słodki upominek (słoik wypełniony słodyczami i życzeniami od wnuka/wnuczki). Pozostały czas spędziliśmy na rozmowach przy stołach zastawionych smakowitym ciastem domowego wypieku.

W tak miłej atmosferze czas szybko upłynął i trudno było się rozstać. Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków za rok!

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates