Podaruj nam 1%

HomeDzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

db1422 stycznia w Społecznym Przedszkolu w Korlinie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci zaśpiewały swoje ulubione piosenki oraz powiedziały wierszyki. Na zakończenie części artystycznej wspólnie zatańczyliśmy walc dla Babci i Dziadka.

Następnie wnuczęta wręczyły Babciom własnoręcznie wykonane kwiaty z papieru, a każdy z zaproszonych gości otrzymał słodki upominek (słoik wypełniony słodyczami i życzeniami od wnuka/wnuczki). Pozostały czas spędziliśmy na rozmowach przy stołach zastawionych smakowitym ciastem domowego wypieku.

W tak miłej atmosferze czas szybko upłynął i trudno było się rozstać. Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków za rok!

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

db

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates