HomeSzkolny Przegląd Wokalny

Szkolny Przegląd Wokalny

konkurs 1Dnia 16 lutego odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej oraz Szkolny Konkurs Wokalny w kategorii solista i wokalista. W tym szczególnym dniu uczniowie prezentowali swoje talenty muzyczne wykazując się dużą muzykalnością, nieprzeciętnymi możliwościami wokalnymi oraz oryginalną interpretacją prezentowanych przez siebie utworów.

W Szkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej I miejsce zajęła Maja Rojek – uczennica klasy piątej, która oczarowała zebranych własną interpretacją prezentowanej piosenki. II miejsce zajęła Faustyna Szymańska – uczennica klasy V, III miejsce – Anastazja Czernikowska – uczennica klasy V. Wyróżnienie zdobyła Patrycja Skrzeczkowska – uczennica klasy V.

W Szkolnym Konkursie Wokalnym w kategorii solista wokalista I miejsce zajęła Patrycja Kamińska – uczennica klasy III gimnazjum, która wzruszyła nas emocjonalnym wykonaniem swojego utworu. II miejsce zajęła Amelia Szymańska – uczennica klasy VII. III miejsce zajęła Paulina Bryl – uczennica klasy III gimnazjum. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Kondras – uczennica klasy VII.

Już niedługo zwycięzcy konkursów będą uczestniczyć w gminnych przeglądach wokalnych. Życzymy kolejnych sukcesów!

konkurs