HomeTeatr „ Arlekin” będzie reprezentował szkołę w województwie!

Teatr „ Arlekin” będzie reprezentował szkołę w województwie!

zdj.teatrW sobotę 17 marca 2018 r. w darłowskim kinie „Bajka” odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Teatralnych. Teatr „Arlekin” z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie przedstawił sztukę według scenariusza Edyty Stachowskiej będącej opiekunem grupy. Spektakl pt. „ Orfeuszu, gdzie jesteś?” opowiada o dwojgu zakochanych- Eurydyce i Orfeuszu, którzy nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Uczucie, którego doświadczają jest niezwykle potężne, jednak staje się ono solą w oku zawistnych bogów. Bohaterowie opowieści będą wystawieni na wielką próbę. Czy miłość będąca królową uczuć, pokona zazdrość, tęsknotę, niewyobrażalny ból okrutnie rozdartego serca? Na te pytania starali się odpowiedzieć młodzi aktorzy. Ich interpretacja bardzo spodobała się jurorom, którzy postanowili, że to „Arlekin” będzie reprezentował powiat na Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym w Świdwinie. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

zdj.teatr