HomeDzień Matki 2018

Dzień Matki 2018

dm1„Dziś w przedszkolu uroczyście Mamusie witamy.
W dniu ich święta najserdeczniej życzenia składamy.
Wszystkim naszym drogim Mamom zdrowia, pomyślności,
Uśmiechów na co dzień, szczęścia i radości."

25 maja w Społecznym Przedszkolu w Korlinie uroczyście obchodziliśmy Dzień Matki. Dzieci w części artystycznej wystąpiły w inscenizacji wiersza L. J. Kerna „Kot Rybołówca". Następnie zaprezentowały swe umiejętności ruchowo- rytmiczne nabyte na zajęciach rytmiki prowadzonych przez p. Barbarę Ansel, czym wywołały zachwyt u rodziców. Po zakończeniu części artystycznej każda z mam otrzymała prezent- niespodziankę: laurkę wykonaną przez własne dziecko oraz drewniany kwiatek ze zdjęciem pociechy.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową. Bardzo dziękuję mamom i tatom za liczne przybycie, a także pani Dyrektor za skorzystanie z zaproszenia.
Cieszę się, że mogliśmy wspólnie świętować ten ważny dzień i wzruszać się patrząc z dumą na popisy milusińskich.

Serdecznie dziękuję p. Dorocie Skrzeczkowskiej za pomoc w organizacji Dnia Matki oraz za wsparcie w przygotowaniu dzieci do występu artystycznego.

wychowawca M. Walczak- Sadowska

dm1