HomeWyróżnienie dla Faustyny Szymańskiej w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej

na stronęDnia 26 maja bieżącego roku Faustyna Szymańska, uczennica klasy V, reprezentowała Zespół Szkół Społecznych w Korlinie oraz gminę Postomino w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej w Darłowie. Młoda artystka zaprezentowała się w dwóch odsłonach. Najpierw zaśpiewała utwór „ Opadły mgły” akompaniując na gitarze. Następnie wykonała brawurowo piosenkę „Nie bój się chcieć”. Jury doceniło możliwości wokalne Faustyny oraz jej nieprzeciętne umiejętności gry na gitarze i nagrodziło ją wyróżnieniem.

Gratuluję sukcesu i życzę kolejnych w następnych występach wokalno – instrumentalnych,

Barbara Ansel

na stronę1