HomeKonkurs piosenki angielskiej Learn by singing

Konkurs piosenki angielskiej Learn by singing

20180523 110512Dnia 23 maja b.r. w Zespole Szkół w Jarosławcu odbył się IV Gminny konkurs piosenki angielskiej pt: "Learn by singing". Do konkursu przystąpili uczniowie z pięciu szkół: z Jarosławca, Pieszcza, Staniewic, Korlina oraz z Postomina. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe: od IV do VII klasy szkoła podstawowa oraz II i III klasa gimnazjum.

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział cztery uczennice: Amelia Szymańska, Malwina Taraska oraz Wiktoria Kondras z kl. VII oraz z klasy VI Amelia Szymańska. Dziewczęta z siódmej klasy zdobyły III miejsce, a Amelia z kl. VI otrzymała dyplom za udział.

Serdecznie gratuluję moim Uczennicom III miejsca. Piosenka, którą wykonały „People help the people" wokalistki BIrdy, naprawdę porywała za serca .Serdecznie gratuluję również Amelii Szymańskiej z VI kl., która zaśpiewała piosenkę „Zombie" zespołu Cranberries.

Opracowała: Anita Rynkowska

20180523 110503