Podaruj nam 1%

HomeWycieczka do Słupska

Wycieczka do Słupska

zdjecie 12W dniu 24 października dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas I-III udały się na wycieczkę do Słupska. Najpierw udaliśmy się na spektakl marionetkowy pt.: „Piękna i Bestia" Waldemara Wolańskiego do Teatru Lalki „Tęcza". Widowisko zrealizował znakomity reżyser teatralny – Stanisław Ochmański. Dzięki scenografii Jana Zielińskiego, świat przedstawiony w sztuce jest prawdziwie baśniowy. Urzeka barwą i różnorodnością rozwiązań plastycznych, przyciąga i cieszy oko bogactwem marionetek animowanych za pomocą niewidzialnych sznurków.

Muzykę ilustracyjną do spektaklu napisał Bogdan Szczepański, znany i wielokrotnie nagradzany kompozytor. Następnie w drodze powrotnej podziwialiśmy uroki miasta: Ratusz, Kościół Mariacki oraz słupski tramwaj.

Dziękujemy paniom: Oli Lubońskiej i Paulinie Kasińskiej za pomoc w opiece nad dziećmi oraz pani Oli dodatkowo za fotorelację.
Wyjazd był współfinansowany z zadania publicznego „Korlino kulturą stoi".

A. Dąbrowska, B. Ansel, M. Walczak – Sadowska, B. Sowińska, B. Gofryk

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates