HomeZ naszych serc nie odejdziesz nigdy

Z naszych serc nie odejdziesz nigdy

janusz„Człowiek jest jak kwiat i jak kwiat winien rozsiewać piękną woń" – stare wietnamskie przysłowie tak bardzo pasuje do naszego Kolegi, Nauczyciela, Wyjątkowego Człowieka.
Januszu, będziemy pamiętali Twą zawsze uśmiechniętą twarz, Twe zaraźliwe poczucie humoru i dobroć bijącą od Ciebie, nawet wtedy, gdy naprawdę starałeś się sprawiać wrażenie surowego nauczyciela.

Dziękujemy, że z nami byłeś i za to jaki byłeś. Każdego dnia otoczony wianuszkiem roześmianych, dziecięcych twarzy.
Czasem Bóg dokonuje niezrozumiałych dla nas wyborów i trudno, tak strasznie trudno z nimi się pogodzić.
Pogrążeni w głębokim smutku i bólu, żegnamy Cię Drogi Kolego i Wspaniały Nauczycielu. Januszu, „można odejść na zawsze, by stale być blisko". Z naszych serc nie odejdziesz nigdy.

Koleżanki i Koledzy, Uczniowie ZSS w Korlinie

janusz

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman