HomeMłodzi wokaliści najlepsi w gminie

Młodzi wokaliści najlepsi w gminie

gminny 1Dnia 8 listopada nasi uczniowie z klas I-III pojechali na Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej dla klas I-III w Postominie. Zespół Wokalny „Frajda" w składzie: Agata Garlin, Sandra Lenczewska, Wiktoria Lenczewska, Michalina Matyjek, Amelia Szlaużys, Wiktor Winiarski, Jakub Kołodziejczyk, Jakub Frańczak oraz Dominik Zięba pięknie zaprezentował się w piosence „Przybyli ułani". Solista – Wiktor Winiarski ( uczeń klasy III), brawurowo wykonał piosenkę „Serce w plecaku".

Nasi uczniowie zachwycili zebraną publiczność oraz jury, które ogłosiło satysfakcjonujący nas werdykt:

• I miejsce – Wiktor Winiarski w kategorii solista,
  • I miejsce – Zespół Wokalny „Frajda" w kategorii zespoły.

Gratulujemy sukcesu oraz życzymy kolejnych w przyszłości.
Dziękujemy Rodzicom: Pani Marcie Szlaużys, Pani Iwonie Frańczak oraz Panu Leszkowi Garlin za dowóz dzieci na konkurs oraz sprawowanie opieki nad nimi.

Barbara Ansel, Anna Dąbrowska, Barbara Gofryk

gminny