Podaruj nam 1%

HomeNa koncercie edukacyjnym

Na koncercie edukacyjnym

wyjazd 1Dnia 11 stycznia uczniowie ZSS w Korlinie ponownie odwiedzili Polską Filharmonię Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku. Koncert edukacyjny pt.:,, Karnawał Wiedeński" odbył się w tanecznych rytmach przepięknych walców, polek i marszów prosto z sal Wiednia. Na sali koncertowej królowała niezwykła, radosna muzyka rodziny Straussów.

Celem wyjazdu było podniesienie kompetencji kulturalnych uczniów w zakresie odbioru sztuki i zachowania w filharmonii, uwrażliwienie na piękno muzyki poważnej, a przede wszystkim umożliwienie kontaktu ze sztuką.

Barbara Ansel

wyjazd 1

wyjazd 1

wyjazd 1

wyjazd 1

wyjazd 1

wyjazd 1

wyjazd 1

wyjazd 1

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates