Podaruj nam 1%

HomeTłusty czwartek w przedszkolu

Tłusty czwartek w przedszkolu

czwartek-tlusty 4Tłusty Czwartek to ostatni czwartek przed Wielkim Postem. W tym dniu dozwolone jest objadanie się. Tradycją jest jedzenie pączków, racuchów, faworków, czyli frykasów z drożdżowego ciasta, smażonych na głębokim tłuszczu. Tego dnia wskazane jest zjedzenie choć jednego pączka. To gwarantuje powodzenie w dalszym życiu. Z tej okazji nasze przedszkole gościło Panią Danutę Kałużną. Cudowną, serdeczną osobę. Babcia i prababcia, która od wielu lat odwiedza naszą szkołę.

Pani Danusia pokazała dzieciom z przedszkola i zerówki jak krok po kroku przygotować pączki. Dzieci starały się zapamiętać wszystkie składniki potrzebne do wykonania pysznych smakołyków. Pachnące, złociste pączki oprószone cukrem pudrem wprost rozpływały się w ustach- BYŁY PYSZNE!

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

tłusty czwartek

Cytat dnia

U nauk korzenie gorzkie, ale owoce słodkie.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates