Podaruj nam 1%

HomeSzkolny Konkurs Wokalny klas I-III

Szkolny Konkurs Wokalny klas I-III

wokal 10W dniu 27 lutego został wyłoniony skład zespołu wokalnego „Frajda", który będzie reprezentował naszą szkołę w Gminnym Przeglądzie Artystycznym. Wśród najlepiej śpiewających usłyszymy: Agatę Garlin, Lenę Korobczyc, Michalinę Matyjek, Amelię Szlaużys, Filipa Świetlak, Filipa Najdę, Dominika Ziębę, Michała Sówkę oraz Wiktora Winiarskiego.

Natomiast tydzień później, w dniu 06 marca, chętni uczniowie klas młodszych wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wokalnym, który miał wyłonić najlepszych solistów z tej kategorii wiekowej. Jury musiało podjąć bardzo trudną decyzję. Pierwsze miejsce zajęła Agata Garlin, drugie Dominik Zięba – i to ta dwójka będzie reprezentowała naszą szkołę i Stowarzyszenie w Gminnym Przeglądzie Artystycznym „ARA" w Postominie. Trzecia lokata przypadła Nataszy Kęsy, Lenie Korobczyc, Amelii Szlaużys i Michalinie Matyjek. Natomiast czwarte miejsce zajęli Jakub Luboński, Filip Najda i Michał Sówka.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że uczniowie klasy I tak chętnie uczestniczą w konkursach. Jednocześnie mamy nadzieję, że zmotywuje to starsze dzieci.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za zespół, Agatę i Dominika, a także za uczennicę klasy I – Michalinę Matyjek, która zajęła III miejsce w gminnych eliminacjach „Małego Konkursu Recytatorskiego" Amatorskiego Ruchu Artystycznego i będzie nas reprezentowała w eliminacjach powiatowych.

B. Ansel, B. Gofryk, A. Dąbrowska

wokal

wokal

wokal

wokal

wokal

wokal

wokal

wokal

wokal

wokal

Cytat dnia

U nauk korzenie gorzkie, ale owoce słodkie.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates