Podaruj nam 1%

HomeWielki sukces wokalistów z Korlina

Wielki sukces wokalistów z Korlina

ara 1Dnia 6 kwietnia 2019r. wokaliści Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „Razem" w Korlinie wzięli udział w XVII Gminnym Przeglądzie Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Postominie. Zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w 3 kategoriach: piosenka dziecięca, soliści estradowi i zespoły wokalne. Jury doceniło wysoki poziom artystyczny oraz nieprzeciętne walory głosowe młodych artystów przyznając czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach.

I kategoria

  • Dominik Zięba - III miejsce

II kategoria

  • Faustyna Szymańska – II miejsce i uzyskanie kwalifikacji do etapu powiatowego
  • Maja Rojek – III miejsce

III kategoria

  • Amelia Szymańska – I miejsce
  • Wiktoria Kondras – II miejsce

ara 2

Zespół wokalny „Metamorfoza", w składzie: Patrycja Skrzeczkowska, Magdalena Jurewicz, Maja Rojek, Faustyna Szymańska, Nel Sadowska, Wiktoria Kondras, Amelia Szymańska, Karolina Wisowaty, Mateusz Juszczak - I miejsce i uzyskanie kwalifikacji do etapu powiatowego.

W przeglądzie pięknie zaprezentował się również zespół wokalny „Frajda" (uczniowie kl. I-III), w składzie: Agata Garlin, Amelia Szlaużys, Lena Korobczyc, Dominik Zięba, Jakub Kołodziejczyk, Wiktor Winiarski, Filip Świetlak i Michał Sówka, który przebojowo zaśpiewał piosenki pt.: „Gruszka" oraz „Owocowy karnawał". Nasza najmłodsza solistka – Agata Garlin – pomimo tremy świetnie zaśpiewała dwie piosenki z repertuaru zespołu My3.

ara 9

Można było również podziwiać śpiew Patrycji Skrzeczkowskiej ( przygotowanej przez Panią Mariolę Bukowską), która reprezentowała Świetlicę Środowiskową w Korlinie.

Do etapu powiatowego zakwalifikował się zespół wokalny „Metamorfoza" (Zespół Szkół Społecznych w Korlinie) z repertuarem: „Dzieci Ziemi" i „Wznieś serce nad zło" oraz Faustyna Szymańska (Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „Razem" w Korlinie) z wykonaniem utworów: „Lecę tam" (własny akompaniament) i „Niech pomyślą".

ara 36

Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz sprawowaniu opieki nad uczestnikami konkursu: Pani Marcie Szlaużys, Pani Dorocie Skrzeczkowskiej, Pani Ilonie Waszkiewicz, Pani Monice Jurewicz, Panu Łukaszowi Ziębie, Panu Krzysztofowi Kondras oraz Panu Leszkowi Garlin .

Uczniowie klas starszych przygotowywani byli w ramach realizacji działań profilaktycznych o charakterze muzycznym pt.: „ Muzyka łagodzi obyczaje" finansowanych przez gminę Postomino.

 

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

ara

Cytat dnia

Jaki uczeń, taki obywatel.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates