HomeKolonia: Szczyrk 2019

Kolonia: Szczyrk 2019

Uprzejmie informujemy, że podczas tegorocznych wakacji uczniowie szkół z terenu Gminy Postomino będą mogli wyjechać na 10-dniową kolonię do Szczyrku. Kolonia odbędzie się w dwóch terminach:

• I turnus w terminie 19-28 lipca 2019 r., dla uczniów z klas IV i V (dysponujemy 4 miejscami),
  • II turnus w terminie 4-13 sierpnia 2019 r., dla uczniów z klas VI i VII (dysponujemy 6 miejscami).

Przy kwalifikowaniu uczniów będziemy uwzględniać: zachowanie, szeroko pojętą pracowitość szkolną, czy też inne osiągnięcia zasługujące na nagrodzenie.

Zapisy do 24 maja 2019 r. w sekretariacie szkoły. Rodzice dzieci zobowiązani są do pokrycia części kosztów związanych z pobytem na kolonii w wysokości 480 zł. Wpłaty mogą być dokonywane po zakończeniu kwalifikacji uczestników.

Program Kolonii Szczyrk 2019