Podaruj nam 1%

HomeMichalina, Dominik i Michał w „Zaczarowanym Świecie Książek”

Michalina, Dominik i Michał w „Zaczarowanym Świecie Książek”

foto1 1Dnia 14 maja 2019r.reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michalina Matyjek (klasa I), Dominik Zięba ( klasa II), Michał Sówka (klasa III) wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Klas I- III „Zaczarowany Świat Książki", który odbył się w Zespole Szkół w Jarosławcu.

Młodzi czytelnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książek dla dzieci. Współpraca w grupie, duże zaangażowanie oraz bogata wiedza na temat przeczytanych książek zaowocowała wysokim miejscem w konkursie. Michalina, Dominik i Michał zajęli II miejsce przegrywając jedynie o 1 punkt z reprezentacją szkoły z Jarosławca

Składamy gratulacje naszym uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

Dyplomy

Barbara Ansel, Anna Dąbrowska, Małgorzata Korowajczyk

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates