HomeMichalina, Dominik i Michał w „Zaczarowanym Świecie Książek”

Michalina, Dominik i Michał w „Zaczarowanym Świecie Książek”

foto1 1Dnia 14 maja 2019r.reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michalina Matyjek (klasa I), Dominik Zięba ( klasa II), Michał Sówka (klasa III) wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Klas I- III „Zaczarowany Świat Książki", który odbył się w Zespole Szkół w Jarosławcu.

Młodzi czytelnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książek dla dzieci. Współpraca w grupie, duże zaangażowanie oraz bogata wiedza na temat przeczytanych książek zaowocowała wysokim miejscem w konkursie. Michalina, Dominik i Michał zajęli II miejsce przegrywając jedynie o 1 punkt z reprezentacją szkoły z Jarosławca

Składamy gratulacje naszym uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

Dyplomy

Barbara Ansel, Anna Dąbrowska, Małgorzata Korowajczyk

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.