Podaruj nam 1%

HomeNIEĆPA 2019

NIEĆPA 2019

IMG 5103W piątkowy wieczór, 4 października br., grupa młodzieży z ZSS w Korlinie miała możliwośc uczestniczenia w niecodziennym wydarzeniu, które odbyło się w Słupsku - NIEĆPA 2019.

NIEĆPA to ogólnopolska akcja , której celem jest profilaktyka uzależnień, a szczególnie walka przeciw zażywaniu narkotyków i dopalaczy, piciu alkoholu i paleniu papierosów.Byliśmy świadkami wystąpień władz samorządowych Słupska oraz przedstawicieli Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii - www.ptzn.org.pl.

Przed uczestnikami tak ważnej imprezy społecznej wystąpił rewelacyjny zespół STO% z Piotrkiem Nagielem - oddanym sprawie NIEĆPA od lat oraz zespół BLUE CAFFE - zespól wykonuje muzykę pop z elementami acid jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich- dzięki któremu mogliśmy usłyszeć energetyzujące bębny w wykonaniu wspaniałego perkusisty zespołu.

Wieczór był również okazją do nawiązania relacji z młodzieżą innych szkół w Gminie Postomino.

oprac.Marta Choroszczyńska

IMG 5103

IMG 5105

Cytat dnia

Nauka nie buduje mostów nad przepaściami myśli, lecz po prostu stoi jako tablica ostrzegawcza. Karl Kraus

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates