HomeDrodzy Rodzice

Drodzy Rodzice,

zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20.03.2020r. Od dnia 25.03.2020r. jesteśmy zobowiązani do prowadzenia nauczania na odległość.
Nauka w naszej szkole realizowana jest z wykorzystaniem materiałów udostępnianych przez nauczycieli za pomocą edudziennika, poczty meilowej, facebooka.oraz platformach edukacyjnych: www.epodreczniki.pl, eduelo.pl, cke.gov.pl.

Proszę o przysyłanie potwierdzenia otrzymanych wiadomości od nauczycieli prowadzących lekcje. Prace uczniów będą sprawdzane i oceniane.

Wszelkie pytania, wątpliwości, propozycje proszę zgłaszać do dyrektora szkoły. Podaję adresy:

Grażyna Kozar

Nauka jest zbiorem wypróbowanych przepisów. Paul Valery