Podaruj nam 1%

HomeŚwiatowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi

dz 122 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Pierwsze obchody Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi odbyły się w 2010 roku. W tym dniu promuje się proekologiczne postawy, uświadamia społeczeństwom, jak ważna jest dbałość o naszą planetę, która jest naszym wspólnym dobrem. W obchody tego dnia włączyli się także uczniowie naszej szkoły poprzez wykonanie projektów o Dniu Ziemi, formułowanie pisemnych wypowiedzi na temat sposobów ratowania naszej planety. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnoscią podczas tworzenia ekologicznych stworków oraz plakatów z przesłaniem : "Kto dziś przyrodę chroni, tego ona jutro obroni".

Poniżej prace uczniów klasy I : Hanny Szpudyk, Filipa Sówki, Nikodema Ciesielskiego oraz Tytusa Sadowskiego.

wych.Barbara Ansel

dz 1

dz 1

dz 1

dz 1

dz 1

dz 1

dz 1

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates