Podaruj nam 1%

HomeKomunikat

Komunikat

Uprzejmie informuję zainteresowanych Rodziców, że istnieje możliwość wznowienia od 25 maja 2020r. zajęć opiekuńczo- wychowawczych dla przedszkola, oddziału przedszkolnego i klas I-III decyzją dyrektora szkoły za zgodą organu prowadzącego.

Do tego czasu szkoła zostanie przygotowana do pracy z dziećmi zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, a zajęcia będą się odbywały zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

W załączeniu przekazuję również najczęściej zadawane pytania związane z otwarciem przedszkoli przekazane przez Ministra Edukacji Narodowej.
Zestaw pytań i odpowiedzi znajdą Państwo również na stronie internetowej:

https://www.gov.pl/web/edukacja/otwarcie-przedszkoli-pytania-i-odpowiedzi

Proszę Rodziców o deklarację, które dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach. Deklarację należy złożyć drogą emailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 maja do godziny 10:30.
Od 1 czerwca br. organizowane będą konsultacje dla uczniów wszystkich klas. W tym przypadku również prosimy o pisemną deklarację do dnia 26 maja br. Informacja ta jest dla szkoły istotna ze względu na możliwość uruchomienia kursu autobusu szkolnego oraz przygotowania posiłków dla uczniów.

Dyrektor Szkoły
Grażyna Kozar

Załączniki:

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates