Podaruj nam 1%

HomeŻłobek w Jarosławcu

Żłobek w Jarosławcu

Szanowni Rodzice,
prosimy o zapoznanie się z informacją Wójta Gminy Postomino dotyczącą utworzenia żłobka w Jarosławcu.

Dyrekcja

Szanowni Państwo,
Czy chcielibyście, aby Wasze dziecko uczęszczało do żłobka?
Rozpoczynamy przyjmowanie wstępnych deklaracji do nowotworzonego żłobka w Jarosławcu. Planujemy uruchomienie działalności żłobka we wrześniu 2020 roku.
Na realizację tego zadania Gmina Postomino pozyskała dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z rządowego programu MALUCH+.

Tym samym chcąc wypełnić założenia projektowe zapraszamy do złożenia wstępnej deklaracji objęcia Państwa dzieci opieką żłobkową.
W szczególności zapraszamy rodziców, którzy:

- są osobami pracującymi opiekującymi się dziećmi do lat 3, będącymi w trakcie przerwy związanej z urodzeniem lub wychowaniem dziecka i przebywającymi na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim;

- są osobami bezrobotnymi pozostającymi poza rynkiem pracy ze względu na obowiązek opieki nad dziećmi do lat 3, w tym osobami, które przerwały karierę zawodową ze względu na urodzenie dziecka.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą składać wstępne deklaracje do piątku 08 czerwca 2020 roku. Deklaracje można składać za pośrednictwem poczty email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie wyraźnego zdjęcia lub skanu podpisanego dokumentu.

Informacje w powyższej sprawie udzielane są telefonicznie, pod numerem 59 846 44 39.

Wójt Gminy Postomino
Janusz Bojkowski

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates