HomeKoniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego

koniec-roku 5U progu wakacji składamy serdeczne podziękowania Uczniom, ich Rodzicom i Nauczycielom za całoroczną naukę, trud, wytrwałość, poświęcenie i ogrom pracy włożonej zwłaszcza w ostatnich miesiącach w naukę zdalną. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku, wspierania pasji i zainteresowań oraz spotkań z interesującymi ludźmi. Bądźcie radośni i swobodni, a jednocześnie rozważni i ostrożni, nie zapominajcie o bezpieczeństwie. Wróćcie w nowym roku szkolnym wypoczęci z zapasem sił do nauki i pracy, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Życzymy Państwu, Radzie Rodziców, Pracownikom Szkoły udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

koniec-roku 1

koniec-roku 2