Podaruj nam 1%

HomeKomunikat - parking

Komunikat - parking

20200928 103557

Drodzy Rodzice,
dzięki życzliwości Pana Wójta i Pana Prezesa GPK oraz ogromnemu zaangażowaniu Pracowników GPK w Postominie przy naszej szkole powstał parking. Proszę o zostawianie tam swoich aut -nawet jak przyjeżdżacie na krótką chwilę. Po zmianie organizacji ruchu na tym odcinku, droga jest wąska. Nie tarasujcie więc ścieżek rowerowych, miejsc dostaw towaru czy miejsca dla służb specjalnych.

Dyrekcja

Cytat dnia

Nauka jest najlepszą drogą do tego, żeby ducha ludzkiego uczynić heroicznym. Giordano Bruno

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates