Podaruj nam 1%

HomeDzień Dziewczynek

Dzień Dziewczynek

dzień dziewczynekI znowu obchodziliśmy w naszej III klasie Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. To coroczne święto obchodzone jest zawsze 11 października, a ustanowione zostało w 2011 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Święto ma na celu przybliżenie społeczeństwu szczególnych wyzwań, przed jakimi stoją dziewczynki na całym świecie. W tym roku świętowaliśmy wyjątkowo 12 października, a  wszystkie nasze działania edukacyjne i aktywności  skupione były wokół tego przesympatycznego święta.

To był miły dzień.

(M.Ch.)

dzień dziewczynek

Cytat dnia

Nauka jest najlepszą drogą do tego, żeby ducha ludzkiego uczynić heroicznym. Giordano Bruno

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates