Podaruj nam 1%

HomeDzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej 2020

den2020 1W czwartek 15 października w naszej szkole odbył się Dzień Nauczyciela. W tym roku postanowiliśmy podziękować naszym pedagogom w zgoła inny sposób. Kółko teatralne przygotowało filmik w stylu wiadomości. Motyw był taki, że nasi drodzy nauczyciele tworzą niebezpieczny gang i gnębią uczniów ciągłymi kartkówkami, sprawdzianami itp. dzięki swym niebanalnym zdolnościom. Na przykład pani Grażyna K. strzelała wynikami mnożenia niczym z karabinu, a pani Lidia S-N. dzięki rozległej wiedzy z chemii skonstruowała bombę chemiczną, którą przetrzymywała w tajemniczej szafie w sali nr 12.

Kółko miało też wiele innych pomysłów. Stworzyło również imitacje listów gończych, które zostały podarowane wraz z kwiatami nauczycielom. Hala, w której miało miejsce przedstawienie dorobku artystycznego, była też tematycznie przystrojona. „Zerówka" rozpoczęła apel jesienną piosenką, a później zaczęło się poszukiwanie gangu.

Po obejrzeniu filmu, klasa ósma zaprezentowała piosenkę pt.: „Szacun ślemy", która była uwieńczeniem całego występu. W ten, odrobinę kontrowersyjny, sposób, chcieliśmy serdecznie podziękować nauczycielom za ten trud, jakim jest, czasem toporne, przekazywanie nam wiedzy. Mimo tych „ciągłych kartkówek" miło nam być społecznością tej szkoły i być uczonym przez właśnie te osoby, a nie inne, więc jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Podziękowania należą się też kółku teatralnemu i pani Edycie S. – kierującej nim, za przygotowanie tak ładnego występu.

Chociaż na przygotowania były tylko dwa tygodnie, to myślę, że wyszło bardzo dobrze i był to świetny pomysł.

Kółko teatralne

den2020 1

den2020 2

den2020 3

den2020 4

den2020 5

Cytat dnia

Czego się za młodu nauczysz, na starość jakbyś znalazł.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates