Home„WCZORAJ JESZCZE PRZEDSZKOLAKI, DZISIAJ JUŻ PIERWSZAKI”

„WCZORAJ JESZCZE PRZEDSZKOLAKI, DZISIAJ JUŻ PIERWSZAKI”

pierwszaki 4Dnia 29 października 2020 r. odbyło się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest o szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści wzorowo przekazali, czego nauczyli się już od początku roku.

Wiele godzin poświęcili na naukę piosenek, oraz wierszy aby dumnie wystąpić przed gośćmi, co wynagrodzone było gromkimi brawami. Największą częścią uroczystości było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Szkoły Panią Grażynę Kozar.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać obowiązki szkolne. Całe przedstawienie dopełnił taniec pierwszoklasistów, który zachwycił gości. Każdy uczeń otrzymał swoją pierwszą legitymację szkolną, dyplomy oraz prezenty sponsorowane przez rodziców i gości.

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wiele sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

mgr Oliwia Sajnok

pierwszaki 1

pierwszaki 1

pierwszaki 1

pierwszaki 1

Free business joomla templates