Podaruj nam 1%

Home11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

FLAGI 2

Narodowe Święto Niepodległości - polskie święto obchodzimy co roku 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonnych przez Rosję, Austię i Prusy.

11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

Mimo zdalnego nauczania uczniowie klas I-III nie zapomnieli o tak ważnym dniu. Każdy uczeń wykonał zdjęcie symboli narodowych, z których następnie powstał kolaż. Jesteśmy dumni, że uczniowie naszej szkoły wykazali się kreatywności i z dumą prezentowali swoje flagi. Kształtowanie postaw patriotycznych w dzieciach jest bardzo ważne, a to zadanie zostało wykonane przez wszystkich na 6!

mgr Oliwia Sajnok

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates