HomeWielki sukces recytatorów z ZSS w Korlinie

Wielki sukces recytatorów z ZSS w Korlinie

zdjęcie główne

W kwietniu miłośnicy słowa mówionego wzięli udział w 52. Turnieju Recytatorskim ,,Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Postominie. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną konkurs odbył się online.
Liczna reprezantacja naszej szkoły znakomicie się zaprezentowała. Nieprzeciętne umiejętności recytatorskie oraz wysoka kultura żywego słowa zostały zauważone przez jury konkursu i docenione.

Tytuł Mistrza Recytacji i awans do kolejnego etapu powiatowego w swojej grupie wiekowej zdobyła Anastazja Czernikowska.

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

„PTASZĘTA"

• Michalina Matyjek
  • Nikodem Ciesielski

„PTASZKI"

• Aleksander Czernikowski
  • Miłosz Stachowski

„PTAKI"

• Nel Sadowska
  • Faustyna Szymańska
  • Magdalena Jurewicz

Wszytkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

Dziękujemy również nauczycielom: Pani Edycie Stachowskiej, Pani Barbarze Ansel, Pani Marcie Choroszczyńskiej. Pani Ilonie Krajewskiej - Matyjek oraz Rodzicom za profesjonalne przygotowanie uczniów.

Anastazja, mocno ściskamy kciuki za Twój występ na etapie powiatowym !

ARA 2021 Strona 1

ARA 2021 Strona 2