HomeKlasa II na pikniku integracyjnym pod hasłem "W poszukiwaniu szczęścia"

Klasa II na pikniku integracyjnym pod hasłem "W poszukiwaniu szczęścia"

,, Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą"
Abraham Lincoln

foto-piknik 1

Dnia 1 czerwca odbyła się wycieczka piesza do Łężka w ramach kampanii ,, Zachowaj Trzeźwy Umysł". W tym dniu nie zabrakło sytuacji sprzyjających przeżywaniu pozytywnych, radosnych emocji.

Podczas spotkania dzieci bawiły się na placu zabaw, uczestniczyły w konkursach, zwiedzały wieś oraz piekły kiełbaski. Priorytetem była pogadanka uświadamiająca uczniom ich własne emocje oraz to, że każdy człowiek dąży do tego, by być szczęśliwym. Nie zabrakło również informacji o złych emocjach i jak z nimi należy sobie radzić.
Celem organizacji pikniku klasowego była integracja rówieśników, zacieśnienie relacji wychowawca- uczeń, doznawanie przez uczestników pozytywnych enocji, budowanie poczucia własnej wartości oraz pogłębienie więzi z lokalnym środowiskiem.

Dziękuję mieszkańcom Łężka za pomoc w zorganizowaniu spotkania klasowego.

wych. Barbara Ansel

foto-piknik 2