HomeBiwak klasy VIII w Jarosławcu

Biwak klasy VIII w Jarosławcu

biwak-8 5

Na zakończenie ósmej klasy mieliśmy pojechać w góry, ale ograniczenia związane z pandemią przekreśliły nasze plany. Wychodząc jednak z założenia, że nieważne gdzie, ważne że w dobrym towarzystwie, postanowiliśmy doskonale bawić się w Jarosławcu. Wszystko temu sprzyjało i świetnie wyposażone domki w położonym niemal w lesie ośrodku Savana i słoneczna pogoda.

W trakcie pobytu zorganizowane zostały dwie wycieczki: jedna do Kaszubskiego Parku Etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich oraz do Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, druga rowerowa do Darłówka. Na miejscu były spacery, gry i zabawy sportowe, ognisko, wspólne przygotowywanie posiłków i mnóstwo radości płynącej z bycia razem. Trzy dni minęły stanowczo za szybko, tym bardziej, że była to nasza ostatnia wspólna wycieczka.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Sylwii i Krzysztofowi Bugowskim za udostępnienie nam miejsc noclegowych i ogromną życzliwość.

biwak-8 1

biwak-8 1

biwak-8 1

biwak-8 1

biwak-8 1

biwak-8 1

biwak-8 1

biwak-8 1

Free business joomla templates