HomeWYRÓŻNIENIE dla Nel Sadowskiej w VII Ogólnopolskim konkursie „MOJA PRZYGODA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE Z KONSTYTUCJĄ 3 MAJA”

WYRÓŻNIENIE dla Nel Sadowskiej w VII Ogólnopolskim konkursie „MOJA PRZYGODA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE Z KONSTYTUCJĄ 3 MAJA”

Nel wyróżnienie

Uczennica kl. VIII Nel Sadowska z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie wzięła udział w VII Ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą „MOJA PRZYGODA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE Z KONSTYTUCJĄ 3 MAJA" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowe w Lublinie.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas I-VIII i miał na celu przybliżenie młodzieży informacji o znaczeniu i okolicznościach uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz roli bibliotek w życiu młodego człowieka. W konkursie mogły wziąć udział wyłącznie prace wykonane indywidualnie, nigdzie dotąd niepublikowane, niezawierające wyłącznie streszczenia utworu literackiego. Należało napisać tekst, który będzie oryginalny, poprawny oraz będzie spełniał założenia konkursowe.

Nasza uczennica pod kierunkiem pani Edyty Stachowskiej napisała wiersz odwołujący się do wydarzeń związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, tak ważnych i potrzebnych, które zmieniły bieg historii. Utwór Nel spodobał się oceniającym i postanowili przyznać WYRÓŻNIENIE.

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszej małej szkole powstają tak wielkie rzeczy i kształtują się tak bardzo wyjątkowe osobowości.

dyplom Nel Sadowska

Free business joomla templates