HomeCyrk Luna

Cyrk Luna

cyrk 1

10 maja do szkoły w Korlinie zawitał Cyrk Luna z Lublina. Artyści wprawili w zachwyt zebraną publiczność- przedszkolaków, dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas 1-3. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowanego pluszowego słonia Jumbo, żonglerkę i ekwilibrystykę, prawdziwego 3-metrowego węża pytona. Magiczne triki iluzji scenicznej sprawiły, że do dziś dzieci głowią się w jaki sposób klaun Erwin założył na siebie płaszcz p. Magdaleny, a był przecież obwiązany linami. Serca dzieci skradł również kowboj Rico, który dał popis akrobatyczny na małym rowerku.

Dzieci nie były tylko widzami, próbowały również swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy. Największe zainteresowanie wzbudził wąż, który wywołał wiele emocji. Każde dziecko mogło go dotknąć, a niektóre dzieci trzymały go na rękach. Wszyscy byli zachwyceni i znakomicie się bawili. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami.

Małgorzata Jasińska

cyrk 2