HomeZakończenie roku szkolnego

koniec 1

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,
Za nami dzień zakończenia roku szkolnego- dzień pełen wzruszeń. Rok szkolny 2022/2023 był rokiem pełnym wyzwań, ale jednocześnie okazją do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Dziękujemy wszystkim uczniom za ciężką pracę, zaangażowanie i determinację okazaną w trakcie ostatnich miesięcy. Mury naszej szkoły opuszczają wspaniali młodzi ludzie. Jesteśmy pewni, że są gotowi na nowe wyzwania w szkołach ponadpodstawowych.

Nie możemy również zapomnieć o naszych nauczycielach i personelu szkolnym, którzy poświęcili wiele godzin pracy, aby zapewnić ciągłość edukacji i wsparcie dla naszych uczniów. Wasza pasja, kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że ten rok był udany mimo trudności.

Pragniemy również podziękować rodzicom i opiekunom za zaufanie i wsparcie jakie okazaliście naszej społeczności szkolnej. Wasze zaangażowanie w edukację i motywowanie swoich dzieci jest nieocenione.

Teraz, gdy rozpoczęła się wakacyjna przerwa, zachęcamy wszystkich do odpoczynku, regeneracji i cieszenia się z czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Okres wakacyjny
to również doskonała okazja do odkrywania nowych zainteresowań i rozwijania swoich pasji.

Zapewniamy Was, że nasza szkoła będzie kontynuować prace nad doskonaleniem jakości edukacji, aby zapewnić uczniom jak najlepsze warunki rozwoju. Pracujemy również nad przygotowaniem się na ewentualne zmiany i wyzwania, z jakimi możemy spotkać się w przyszłości.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji – wracajcie uśmiechnięci, wypoczęci i radośni. Do zobaczenia na początku kolejnego roku szkolnego, pełnego nowych możliwości i sukcesów.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Razem w Korlinie