HomeSukcesy wokalne

Sukcesy wokalne

II Gminny Konkurs KOLĘD I PASTORAŁEK w Pieszczu

koledy 1

Dnia 11 stycznia b.r. w Pieszczu odbył się II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego: Stanisław Szwiec, Karol Winiarski, Anna Bojkowska, Kamila Kasińska, Hubert Płachecki, Antonina Wilgos, Wiktoria Juszczak, Piotr Bartosiewicz oraz Hubert Schönwald. Młodzi artyści zostali przygotowani do występów przez Panią Oliwię Góra, Panią Barbarę Ansel oraz Panią Patrycję Błażejewicz.

Jury doceniło nieprzeciętne uzolnienia wokalne naszych dzieci, ich zaangażowanie oraz prezencję sceniczną. Ogromne brawa należą się wszystkim wykonawcom, którzy przezwyciężyli strach przed publicznym występem, pokonali swoje słabości. W przyszłości nabyte doświadczenia sceniczne zaprocentują i pozwolą zdobywać sukcesy, czego życzymy utalenowanym dzieciom.

I miejsce w kategorii: duet - Piotr Bartosiewicz, Hubert Schönwald

III miejsce w kategorii: duet - Antonina Wilgos, Hubert Płachecki

Serdeczne podziękowania składamy Pani Kamili Capar za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dzieci do Pieszcza.

,, Miarą człowieczeństwa jest wielkośc troski o drugiego człowieka "
ks. Mieczysław Maliński

koledy 1