HomeWycieczka do Ustki klasy II

Wycieczka do Ustki klasy II

wycieczka 1

Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią wybrali się na wycieczkę klasową do Ustki. Dzieci odwiedziły Manufakturę Krówek w Cafe Mistral. Uczestniczyły w warsztatach cukierniczych, które prowadziła przemiła Pani Beata Jakubiak. W przystępny sposób przedstawiła wszystkim proces wyrobu przepysznych łakoci. Każdy uczestnik samodzielnie pakował cukierki, co okazało się niełatwą sztuką. Młodzi cukiernicy poradzili sobie świetnie i w nagrodę otrzymali przepyszne krówki usteckie oraz książkę pt.: ,, Mistral. Opowieść o dzielnym rybaku z Ustki".

Kolejnym etapem wyjazdu był spacer urokliwymi uliczkami tego miasteczka i podziwianie najstarszej jego części. Nie moglo zabraknąć spotkania z pomnikiem Usteckiej Syrenki oraz plażowania. Po sytym posiłku nadszedł czas na powrót do Korlina. To z pewnością był radosny i pełen wrażeń dzień.

Wyjazd miał na celu przede wszystkim integrowanie grupy rówieśniczej, zacieśnianie relacji między dziećmi, a wychowawcą. Podczas wyjazdu dzieci wdrożone zostały do właściwych zachowań w miejscach publicznych oraz prawidłowych zachowań w ruchu drogowym w charakterze pieszego.

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

wycieczka 1

Free business joomla templates